}
Waluty

Biżuteria srebrna inspirowana naturą - królestwo pszczół

Biżuteria srebrna inspirowana naturą - królestwo pszczół

Czerpanie inspiracji z natury to coś, co mamy we krwi. W naszym niezwykłym ogrodzie biżuterii zdarza się, że sięgamy po lupę i przyglądamy się tym małym, cichym bohaterom, bez których nasz świat nie mógłby funkcjonować. Tym razem postanowiliśmy przyjrzeć się bohaterkom, bez których w czasie tych upalnych dni nie moglibyśmy cieszyć się słodyczą świeżych owoców zerwanych wprost z drzewa lub krzaka, a są nimi pszczoły. 

Biżuteria srebrna - pszczoły 

Nad tymi niewielkimi stworzeniami można rozwodzić się bez końca! Czy wiedzieliście, że pszczoły posiadają swój własny "język"? W istocie jest to kod, za pomocą którego się porozumiewają i przekazują nim informacje m.in. dotyczącą kierunku, w którym znajduje się nektar. Pszczoły posiadają także bogate życie społeczne i hierarchię. Postanowiliśmy uczcić ich ciężką pracę i wykorzystaliśmy motyw pszczół w naszej najnowszej linii srebrnej biżuterii. 

 

Biżuteria z wykorzystaniem pszczelego motywu błąkała się w naszej wyobraźni już od jakiegoś czasu, a przełom wiosny i lata był idealny momentem, aby przyszła na świat. Postanowiliśmy wykorzystać różne połączenia kolorystyczne poprzez wymieszanie srebra z oksydami. Zależało nam na wydobyciu szczegółów i precyzji. Efekt naprawdę nas zadowolił! Jeśli będziecie naprawdę cicho, może nawet usłyszycie ich cichutkie bzyczenie...

 

 

 

 

 

Ratujmy pszczoły!

Przy okazji prezentacji naszej nowej linii biżuterii srebrnej z pszczołami chcielibyśmy Wam przypomnieć, że pszczoły są zagrożone wyginięciem! Nie zabijajmy ich pod żadnym pozorem i starajmy się im pomóc. Jeśli widzimy osłabiona (np. podczas upału) pszczołę, warto podsunąć jej łyżeczkę z wodą i odrobiną cukru, dzięki której ta niezwykła istotka będzie mogła się napoić i odzyskać siły. Jeśli zaś zaobserwujemy w okolicy rój pszczół, poszukajmy w internecie informacji o lokalnych pszczelarzach i skontaktujmy się z nimi. Taki rój może zostać złapany i umieszczony bezpiecznie w ulu. 

 

 

Biżuteria srebrna z motywem pszczół idealnie nadaje się na wiosnę i lato, kiedy przyroda budzi się do życia, wszystko dookoła rozkwita, a w ludzi wstępuje nowa energia. Motyw pszczółek w przypadku kolczyków i zawieszek to osobliwy i oryginalny pomysł na biżuterię dla fanek natury i letnich pikników na łące. Zwiewne sukienki oraz ubrania z kwiatami będą pasować idealnie do naszej biżuterii inspirowanej pszczołami.

 

 

Kolczyki-pszczółki wykonane ze srebra z dodatkiem kolorowych oksyd pozwoliły nam uzyskać efekt cieniowania, dzięki czemu wydobyliśmy wszelkie detale i szczegóły biżuterii. Misternie wykonana ręczna robota w tym przypadku wymagała niezwykłej precyzji i wyczucia. Efekt oceńcie sami. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl