}
Waluty

Czuły Dotyk - nowa kolekcja inna niż wszystkie

 

Wraz z wiosną w naszym Magicznym Ogrodzie Biżuterii również zawrzało. Powiew świeżości przyniósł nowe inspiracje, pomysły i projekty. Próbujemy nowości, ale staramy się pozostać wierni klasyce i temu, co stanowi fundamenty Venus Galerii, jednak w zupełnie innej odsłonie.

 

 

 

 

W efekcie naszych działań powstała kolekcja niezwykła, która ma dla nas wyjątkowe i symboliczne znaczenie. Taka, która zaskakuje za każdym razem. Pomysł chodził nam po głowie już od dłuższego czasu, ale były też momenty zawahania i zastanowienia, czy damy radę scalić wszystko to, co chcielibyśmy zawrzeć w tym projekcie. Odważyliśmy się jednak, a w efekcie tego powstała jedna z najbardziej wyjątkowych kolekcji Venus Galerii. Ta kolekcja to Czuły Dotyk. 

 

 


 


 

Biżuteria bliskości

 

Zależało nam, aby stworzyć linię biżuterii, która każdemu z nas będzie… bliska. Ale na wiele różnych sposobów. Chcieliśmy zostawić otwarte pole do interpretacji i oddać siłę znaczenia w Wasze ręce. Przecież symbolika jest dla każdego bardzo indywidualną sprawą, nasze postrzeganie świata się różni i interpretujemy go na wiele różnych sposobów, a każdy z nich jest unikatowy. Bo nasz własny. Chcieliśmy dostarczyć Wam formę, którą Wy wypełnicie. Znaczeniem, emocjami, wspomnieniami. Tak powstał Czuły Dotyk.

 


 

Chcieliśmy uchwycić wiele w delikatnych ozdobach, co nie było zadaniem łatwym. Bo jak uchwycić to, co nieuchwytne? Radość wspólnych chwil, najszczęśliwszy dzień w życiu, magiczną relację czy uczucie? Jak uchwycić miłość matki do dziecka albo miłość dziecka do matki? Lub moment, w którym w końcu postawiliśmy siebie na pierwszym miejscu i zatroszczyliśmy się o siebie? To nie jest łatwe zadanie. Ale podjęliśmy wyzwanie.

 


 

Stwórz własną historię

Czuły Dotyk to kolekcja wyjątkowa, ponieważ jest czystą księgą z którą każdy z Was zapisuje własnymi słowami. To Wy nadajecie jej znaczenie. Chcieliśmy pokazać, że biżuteria artystyczna to coś więcej niż tylko przedmiot, ozdoba. W najnowszej kolekcji jest miejsce na wszystkie emocje i przemyślenia, te pozytywne i te mniej. Pragnęliśmy dać wam możliwość wyrażenia tego, co nie zawsze da ubrać się w słowa. Czuły Dotyk to śmiech i płacz; to manifest, to pamięć, to pamiątka, to ukojenie. Stwórz własną historię, nawet jeśli nie ma ona słów.

 


 

Delikatny i minimalistyczny charakter biżuterii wybraliśmy celowo. Nie chcemy, aby to wyraziste ozdoby odgrywały w niej główną rolę. Kolczyki, pierścionki, bransoletki - wszystko jest jedynie płótnem, na którym sami malujecie obraz. Postawiliśmy więc na klasyczne, delikatne srebro i prostotę designu. Tak, aby zachować uniwersalny charakter i neutralność biżuterii. Czy nam się to udało? Oceńcie sami. I podzielcie się swoją historią - niekoniecznie wprost. Czuły Dotyk jest do Waszej dyspozycji. 

 

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl