}
Waluty

Kolekcja biżuterii - Wilki

Kolekcja biżuterii - Wilki

 

Prezentujemy pierwszy z cyklu wpisów dotyczących naszej biżuterii srebrnej. Co jakiś czas będę przybliżać Wam nasze kolekcje, opowiadać o naszych inspiracjach i opisywać nasz proces twórczy. Dziś zabieram Was w nieco mroczną krainę. Ciemna noc. Gęsty las. Mlecznobiała mgła. Pełnia książyca. Na wzgórzu, między nagimi konarami drzew, jest i On.

Dziki, wolny, nieokiełznany. Agresywny, ale też piękny  i niezależny - Wilk. Symbol wewnętrznej mocy, od zarania dziejów budzący strach, a zarazem respekt. Niezwykłe stworzenie w niektórych kulturach uznawane za postać spomiędzy światów lub wieszcza. 

 

 

To właśnie ten niezależny i piękny zwierz zainspirował mnie do stworzenia tej kolekcji. Zależało mi na tym, aby podkreślić jego wolność i siłę, ale jednocześnie dodać nutę nostalgii - tej, która towarzyszy nam na co dzień w poszukiwaniu wolności. 

 

 

 

Biżuteria z wilkiem będzie idealna aby odzwierciedlić osobowość niektórych ludzi. Z pewnością docenią ją osoby silne i stanowcze z jednej, ale refleksyjne z drugiej strony. Jako prezent sprawdzi się także dla osób twórczych i bojowych - srebrna biżuteria z wilkiem potrafi być idealnym sposobem na wyrażenie swojego wnętrza i podkreślenie niezależności. 

Biżuteria jest wykonana z serca, każdy wyrób niesie ze sobą szczęście i trochę magii. Przekazujemy ją Wam - poznajcie nasze stado.

 

 

W ofercie posiadamy także piękną biżuterię srebrną z wilkiem dla mężczyzn. Jest to świetny motyw na wisior lub pierścień, ale dodatkowo niesie ze sobą nutę mistycyzmu. W mitologii nordyckiej ogromny wilk Fenrir był synem boga Lokiego. Nie da się zatem zaprzeczyć, iż wilk jest zwierzęciem o niezwykłej mocy. Nasza biżuteria męska z z motywem wilka także jest nawiązaniem do Skandynawskiej surowości i Wikingów. Symbolika nabiera więc więcej znaczeń. Nic zatem dziwnego, że biżuterię z motywem wilka wybierają nie tylko Wikingowie. 

Dołączysz do naszej Watahy?

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl