}
Waluty

Lider Artystycznej Biżuterii

 

Koniec roku to czas podsumowań i refleksji. Ten rok był dla nas bardzo trudny, ale też obfity w wiele fantastycznych momentów, jednym z nich była chwila gdy odbierałam nagrodę przyznawaną przez redakcję magazynu BusinessWoman & Life w kategorii "Lider artystycznej biżuterii " podczas uroczystej XII Gali Finałowej Polish Awards Businesswoman 26.02.2021 w Warszawie.
Ideą Gali jest docenienie firm, przedsiębiorców w różnych branżach, zwiększenie rozpoznawalności marek oraz ich wiarygodności w środowisku biznesowym a także networking i dotarcie ze swoimi produktami/usługami do potencjalnych klientów

W ramach konkursu nominowane są osobowości z pasją ale też marki, instytucje, produkty, miejsca, regiony, które odznaczają się najwyższą jakością, profesjonalizmem, etyką w działaniu i innowacyjnością. Nobilitujący tytuł nominacji: "Lider artystycznej biżuterii" dla mojej marki VENUS GALERIA potwierdza naszą najwyższą jakość oferowanych usług,  a także jest uhonorowaniem dotychczasowych dokonań.

To dla mnie ogromny zaszczyt i niezwykłe wyróżnienie, tym większe, iż zdobyte w tak trudnym czasie. Dziękuję bardzo za wszystkie Wasze głosy i nominację Redakcji Magazynu Businesswoman&Life. Jestem wdzięczna, dumna i szczęśliwa.
 
Dziękuję również mojej cudownej załodze Venus, jesteście najlepsi w całej galaktyce.
 
 
 
 
 
 
 
https://businesswomanlife.pl
https://konkurskobietbiznesu.pl/
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl