}
Waluty

PODSUMOWANIE roku 2020

PODSUMOWANIE roku 2020

Koniec roku czas podsumowań.

Rok 2020 zaczął się dla nas bardzo pozytywnie.

Z rozpędem wjechaliśmy w niego na bardzo pozytywnej fali pod każdym względem.

Luty wypełniony był przygotowaniami do największych targów branżowych w Gdańsku Amberif, które jeszcze wówczas nie wiedzieliśmy, że zostaną odwołane.

Na początku marca odbyły się targi Warsaw Mineral Expo w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, w których braliśmy udział i były bardzo udane dla nas.

Potem ogłoszenie pandemii i lockdownu, i decyzja o odwołaniu wszystkich targów.

I wielki szok, co dalej. W kwietniu obroty w firmie spadły o 54 % procent, mieliśmy naprawdę oczy pełne strachu co będzie dalej.

Aby nie zwariować skupiliśmy się na pracy i tworzeniu nowych kolekcji- bluszczowej, pszczoły i żuki, plastry miodu i paprocie. I to była świetna decyzja – kolekcje bardzo dobrze zostały przez Was przyjęte.

Co weekend miałyśmy sesję zdjęciową, gdyż bardzo skupiłam się na sklepie internetowym i zdjęciach produktów.

W sierpniu pierwsza fantastyczna wiadomość - dostajemy tytuł Kobiecej Marki Roku 2020– w kategorii Klasa i Styl – tytuł przyznawany jest przez Instytut Rozwoju Marki w Warszawie - link.

 

 

 

To jest dla mnie niezwykłe wyróżnienie i wiatr w skrzydła, by dalej dla Was tworzyć i nie poddawać się .

W grudniu kolejna cudna wiadomość – firma dostała nagrodę w IV edycji plebiscytu INFLUENCER'S TOP 2020 w kategorii Styl.

Plebiscyt organizowany był przez portal Allaboutlife przy współpracy ze znanymi aktorami, prezenterami, influencerami- link.

 

 

Podsumowując dla Planety Venus był to rok trudny,  pełen niespodziewanych wyzwań i pracy, ale też bardzo pozytywny biorąc pod uwagę te dwa wyróżnienia, i to, że cały czas jesteście z nami.

Jestem wdzięczna za wszystko co mnie spotkało w tym ekstremalnie trudnym dla wszystkich roku.

Życzę sobie i Wam aby ten przyszły był lepszy. Życzę Wam zdrowia i wytrwałości, uśmiechu na co dzień i życzliwości, wsparcia wzajemnego i szacunku i dużo miłości.

Renata Wydro

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl