}
Waluty

Złoto czy srebro, co wybrać i jak dopasować biżuterię do stroju?

 

Złoto czy srebro? A jeśli złoto to jakie? Białe, różowe? Jaka próba? Przy wyborze biżuterii stajemy przed licznymi wyborami, z których nie zawsze zdajemy sobie sprawę.
Ostatecznie decyduje walor atrakcyjności i tego, czy dany wyrób jubilerski nam się podoba. W końcu, jakby nie patrzeć, o to nam chodzi, żeby to, co nosimy, podobało się właśnie nam.

Ale czy tylko o to? Czasem się zdarza, że chcemy dosłownie “zabłysnąć”. Czy mówimy tutaj o biznesowym wydarzeniu, jakiejś gali, czy może czymś bardziej przyziemnym, jak kolacja we dwoje przy świecach, a może to bal czy impreza rodzinna? 

Cokolwiek  by to nie było, dodatki mają znaczenie. W końcu “diabeł tkwi w szczegółach”

Złoto, jakie są zalety

Przy wyborze biżuterii warto zwrócić uwagę na karnację skóry. Złoto zaleca się nosić osobom z nieco ciemniejszą karnacją skóry. 

Ale już poza samą karnacją, co dają nam złote kolczyki, pierścionki i naszyjniki?

Status

Sięgając pamięcią czasów starożytnych, średniowiecza, aż po dziś dzień. Złoto od zawsze oznaczało pewien status społeczny.
Czyste złoto jest drogim surowcem, a noszenie biżuterii z niego wykonanej przyczynia się do aparycji sukcesu.

Inwestycja

Złota biżuteria to także idealny sposób na inwestycję.
Niezależnie od wydarzeń na świecie, w jakichkolwiek czasach, to złoto jest kruszcem, który zawsze trzyma wysoką wartość. Z czasem Twoja biżuteria może zyskać na wartości.

Nigdy nie wypada z mody

Co by nie mówić złoto zawsze jest w trendzie.
Nie da się źle wypaść, zakładając złotą biżuterię. Ten produkt nigdy nie będzie passe.

 

Srebro, czyli największy rywal

 

W przeciwieństwie do złota, srebrną biżuterię poleca się osobom o jasnej karnacji skóry. Niestety musimy spojrzeć prawdzie w oczy - nie wszystko może nam pasować. Ale właśnie dlatego mamy wybór!

 

Jakie są największe zalety srebrnej biżuterii?

 

Trwałość

Srebro może przetrwać wieki. To biżuteria, którą możesz przekazywać swoim córkom. Próba 925 cechuje się wysoką jakością i trwałością, dlatego zawsze będzie w cenie.

 

Uniwersalność

Niezależnie od okazji srebro na Twojej szyi zawsze będzie strzałem w 10. Biżuteria wykonana ze srebra dodaje elegancji, dodatkowo możesz ją nosić w zestawie z innymi metalami, takimi jak białe złoto czy platyna. 

 

Idealna biżuteria dla alergików

Srebro o próbie 925 to najlepszy wybór dla tych z nas, które mają uczulenia. Nie zawiera bowiem domieszek, które wywołują reakcje alergiczne. Co więcej, srebro działa odkażająco i niszczy szereg bakterii.

 

A więc co wybrać, gdy złoto i srebro to dobry wybór?

Odpowiedź może wydać się zaskakująca! A mianowicie wybór należy tylko do nas. Nie sposób powiedzieć, w czym będziesz czuła się najlepiej, zanim nie założysz wspaniałego naszyjnika na swoją szyję, albo pierścionka na palec.

 

To nasz charakter gra tutaj pierwsze skrzypce. A co to oznacza? Powinnyśmy wybierać taką biżuterię, która pozwala nam być sobą. Nie potrzebujemy sztucznego poklasku od innych, to takie, jakie jesteśmy, jest naszą największą siłą.

 

Czy pasuje do nas bransoletka srebrna w postaci piór?

 

 

A może to piórko powinno znaleźć się na Twoim palcu?

 

To jaka jesteś, powinno znajdować odzwierciedlenie w Twojej biżuterii, a zatem wybieraj to co czujesz, że jest dla Ciebie dobre.
Srebro i złoto zawsze będą w modzie, a my zawsze będziemy sobą. To nasz idealny układ z biżuterią.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl