Newsletter
Podaj swój adres e-mail i zdobądź 5 % rabatu na pierwsze zakupy oraz jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, promocjach i wieściach z naszego Magicznego Ogrodu Biżuterii.
Koniczynka II - bransoletka srebrna
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Bransoletka „Na Szczęście” – srebrna bransoletka z koniczynką, oksydowana grafitowo
Przyciągnij szczęście do swojego życia z bransoletką „Na Szczęście” – subtelnym, ale wyrazistym akcentem, który doda uroku każdej stylizacji. Wykonana ze srebra próby 925, bransoletka ma na łańcuszku dużą koniczynkę (2,5 cm na 2,5 cm), która symbolizuje szczęście, dobrobyt i harmonię.
Bransoletka została wykończona oksydą w kolorze grafitowym, co nadaje jej elegancki, nowoczesny wygląd, idealnie pasujący zarówno do codziennych stylizacji, jak i na specjalne okazje.
Wymiary i cechy:
-
Wymiary koniczynki: 2,5 cm na 2,5 cm
-
Długość bransoletki: 16 cm (+ 3 cm łańcuszka do regulacji)
-
Waga: 5 g
Dzięki regulowanemu łańcuszkowi, bransoletka idealnie dopasowuje się do nadgarstka, zapewniając komfort noszenia. To biżuteria, która doskonale podkreśli delikatność i elegancję właścicielki, będąc jednocześnie nośnikiem pozytywnej energii.
Bransoletka „Na Szczęście” to idealny wybór dla kobiet ceniących subtelną, symboliczną biżuterię. Można ją nosić solo lub połączyć z kolczykami, zawieszką i pierścionkiem z tej samej kolekcji, tworząc spójną, pełną uroku kompozycję.
