DZIEŃ MAMY Z VENUS GALERIA

-15%

KOD:MAMA15%

w dniach 17-26.05.2025

 

Waluty
Newsletter
Podaj swój adres e-mail i zdobądź 5 % rabatu na pierwsze zakupy oraz jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, promocjach i wieściach z naszego Magicznego Ogrodu Biżuterii.

Pierścionek srebrny - W różanym ogrodzie

Dostępność: w magazynie
Wysyłka w: 2 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 350,00 zł

Cena regularna:

350.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Venus Galeria
Pin It

Opis

Odkryj urok i elegancję pierścionka „W różanym ogrodzie”, który łączy w sobie delikatność i klasykę.

Ten piękny pierścionek, wykonany ze srebra próby 925, zdobią trzy urokliwe malutkie różyczki, które są precyzyjnie odlane z mosiądzu, dodając biżuterii wyjątkowego blasku i uroku.

Obrączka, o szerokości 9 mm, jest pokryta oksydą, co nadaje jej głębokiego, szlachetnego koloru oraz subtelnego, vintage’owego charakteru.

Waga 10,7 grama sprawia, że pierścionek jest solidny i trwały, a jednocześnie komfortowy w noszeniu.

Dostępny w rozmiarze 18,5, jest idealnym wyborem dla kobiet ceniących sobie elegancję oraz klasyczne akcenty w biżuterii.

„W różanym ogrodzie” to pierścionek o wyrafinowanym designie, który doskonale komponuje się z innymi elementami biżuterii. Polecamy uzupełnienie go o kolczyki i wisiorek z tej samej kolekcji, aby stworzyć harmonijny i stylowy komplet.

Poczuj się wyjątkowo i elegancko dzięki temu pięknemu pierścionkowi, który łączy w sobie romantyczny urok różyczek z nowoczesnym designem, tworząc biżuterię idealną na każdą okazję.

 

Nr katalogowy :KW51P1C

Bezpieczeństwo

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Inni klienci kupili również
Pierścionek srebrny - Biały kot mały
Pierścionek srebrny - Biały kot mały

150,00 zł

szt.
Pierścionek srebrny - Miłorząb
Pierścionek srebrny - Miłorząb

140,00 zł

szt.
Zawieszka srebrna duża - Flowers
Zawieszka srebrna duża - Flowers

250,00 zł

szt.
Skalne prostokąty małe klipsy srebrne
Skalne prostokąty małe klipsy srebrne

150,00 zł

szt.
Obrączka - Domki
Obrączka - Domki

180,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl