Darmowa dostawa
DARMOWA DOSTAWA OD 300 PLN
Darmowa dostawa (Poczta Polska) już od 300,00 zł.
Waluty

Pierścionek z plastrami miodu i pszczołą pozłacany

Dostępność: w magazynie
Wysyłka w: 2 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 350,00 zł

Cena regularna:

350.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Venus Galeria
Pin It

Opis

 

Ażurowa Obrączka Srebrna w Kształcie Plastrów Miodu z Pszczółką

Przedstawiamy wyjątkową ażurową obrączkę srebrną, inspirowaną plastrami miodu, z uroczą pszczołą. To ręcznie wykonana biżuteria, która nie tylko emanuje delikatnością, ale również niesie ze sobą symbolikę natury i pracy pszczoły.

Cechy Produktu:

  1. Materiał: Obrączka została wykonana ze srebra próby 925, co zapewnia wysoką jakość i trwałość. Dodatkowo, została pozłocona, nadając jej elegancki połysk.

  2. Waga: 7 g.
  3. Design w Kształcie Plastrów Miodu: Ażurowy wzór obrączki nawiązuje do regularnych plastrów miodu, co nadaje biżuterii unikalny charakter.

  4. Ręczne Wykonanie: Każda obrączka jest ręcznie wykonana, co dodaje jej autentyczności i indywidualnego charakteru.

  5. Symbolika Pszczoły: Umieszczona pszczoła to symbol pracowitości, harmonii i współpracy. Dodaje obrączce nie tylko estetyki, ale i znaczenia.

  6. Szerokość Obrączki: 1,1 cm - idealna szerokość, by podkreślić detale wzoru i jednocześnie zachować delikatność biżuterii.

  7. Pozłocenie: Obrączka została pozłocona, co nadaje jej elegancki wygląd i dodatkowy blask.

  8. Dostępny Rozmiar: Obrączka dostępna w rozmiarze 16.

Ta ażurowa obrączka srebrna to nie tylko biżuteria, ale również wyraz natury i elegancji. Doskonała jako prezent dla miłośników unikalnych wzorów i symboliki pszczoły. Zamów teraz, aby nosić ze sobą nie tylko piękno, ale również historię i znaczenie.

 
 

Bezpieczeństwo

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Inni klienci kupili również
Obrączka srebrna ażurowa biała
Obrączka srebrna ażurowa biała

140,00 zł

szt.
Pierścionek z sercem heart black
Pierścionek z sercem heart black

120,00 zł

szt.
Pierścionek z szyszką srebrną
Pierścionek z szyszką srebrną

130,00 zł

szt.
Srebrna szyszka - wisiorek
Srebrna szyszka - wisiorek

90,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl